Stokis


PERLIS

perlis

AREA STOCKIST CONTACT
Kangar / Arau Pn Shikin 0195664124


KEDAH

kedah

AREA STOCKIST CONTACT
Jitra
☆ MASTER STOKIS UTARA ☆

En Zul / Pn Manja 0197865404
Langkawi Pn Elina Din 0194757212
Pokok Sena En Zulhisham / Pn Zuliyana 0138862504 / 0198882519
Alor Setar Pn Sabariah 0129790114
Kuala Kedah En Saufi 0175972796
Jerai Pn Syahirah 0134047156
Kulim Bandar Baharu En Sham/Nurul 0195715032
Kubang Pasu En Zawaher/Kak Na 0103764009/0194753241
Padang Serai En Fakhri +60125938793
Kuah Pn Che Bunga +60194098674
Jitra Kak Na +60194753241
Bakar Bata Pn Tara +60195777297


PULAU PINANG

pulaupinang

AREA STOCKIST CONTACT
Bagan En Mah Chye Seng 0124707606
Teluk Air Tawar En Ibrahim +60194573559
Seberang Jaya Pn Mariani +60174686161


PERAK

perak

AREA STOCKIST CONTACT
Kampar Pn Sakinah/En Kefli bin Hani 0194729427/0175529427
Tanjung Malim Dr. Hjh. Salomawati Hj. Ishak 0135979350
Tapah En Najib 01126532506
Lumut Mohd Nazrin 0195774327


SELANGOR/WILAYAH PERSEKUTUAN

Selangor Kelulut

AREA STOCKIST CONTACT
Ampang ☆ MASTER STOKIS BARAT ☆ En Rahim 0122961113
Sg. Besi / Cheras / Serdang ☆ MASTER STOKIS
BARAT ☆
En Adib bin Mohamed 0126273824 / 0192823824
Kuala selangor / Puncak alam / Ijok / Jeram Pn Rozita 0132255203
Gombak Cik Noorhaslinda Abdul Hadi 0175110784
Serdang Nor Asyraf Mohd Jamal 012-6243159
Hulu Langat En Zainol 0192335071
Subang Syarifah Irma 0122966224
Shah Alam Pn NorShahiran 0194609860
Klang En Muhammad Fauwaz Najmi 0124140314
Wangsa maju Pn Normala 0123142742
Setiawangsa Cik Norhidayati 0149582362
Bukit Bintang En Zulhilmi 0195258268
Bandar Tun Razak Pn Murni 0122810318
Putrajaya En Wan Amirul Faiz Wan Muhammad 0195134126
Hulu Kelang En Sharil +60123020570
Dusun Tua En Ashran Helmi +60193363808
Batu Tiga Pn Hamidah +60172591512
Ijok/Shah Alam Pn Rabitah 0123027025
Bandar Baru Bangi (C-11-G, Plaza Paragon Point) ehalal2u.com (NIgella Global Sdn Bhd), 0389260065
0126143080
Ampang En Mohd Aufa Baharuddin 012-3124670
Batu Caves / KL Sentral / Ampang Point Pn Aja / En Hafidz 0124085989 / 0125555371

PREMIS BAYU KELULUT DI KLANG VALLEY

Para Pelanggan Budiman, series of MALAYSIA’S NO. 1 SUPERFOOD – BAYU KELULUT/SERAPI BAYU products boleh didapati di 14 premis2 berikut di Klang Valley (keep checking as the list growing day by day):

 

1. THE MADULANCE HONEY , CAW BANDAR TUN RAZAK..CHERAS (0122810318 murni)

 

2. THE MADULANCE HONEY , CAW SG BESI( 019 282 3824 adib)

 

3. THE MADULANCE HONEY , CAW PADANG JAWA
(017 259 1512 hamidah)
(017 617 7803 amir)

 

4. PASAR TANI TAMAN TASEK PERMAISURI (Setiap Sabtu 0700-1230H)

 

5. PASARAYA AZ-ZAIN SEK 15 SHAH ALAM HQ
Tel : 03 552 0323
Tel : 013 365 3934 (Hidayah)

 

6. PASARAYA AZ-ZAIN USJ
Tel :03 8081 0173

 

7. PASARAYA AZ-ZAIN BANDAR PUTRA 2
Tel : 03 5156 1721

 

8. PASARAYA AZ-ZAIN ALAM BUDIMAN
Tel :03 7734 1244

 

9. PASARAYA AZ-ZAIN SEKSYEN 27 SHAH ALAM
Tel: 03 5103 1373

 

10. PASARAYA AZ-ZAIN SUBANG IMPIAN
Tel: 03 5523 0323

 

11. JAYA ISS – FARMASI
51D,tingkat bawah, podium zikay, jalan raja alang,50300 kg baru kl (Tel:03-26980650)

 

12. ehalal2u.com
(Nigella Global Sdn Bhd ) C-11-G, Plaza Paragon Point, Jalan Medan Pusat Bandar 5, Seksyen 9, Bandar Baru Bangi, Selangor 43650 Malaysia
(603) 8926-0065
(601) 2-614-3080 (Pn Nor Hamidah)
nigellaglobal@gmail.com

 

13. Quranic Food d/a Giant Prima Saujana Mall, Plot 8, Lot. A05, Jalan Prima Saujana 2/F, Taman Prima Saujana, Kajang, 43000, Selangor, 43000 Kajang, Malaysi

 

Tel : +6013-3880601

 

14. BIN HASSAN TAYYIBAH MART
@ Bandar Puteri Bangi
AKMAL 012-3850676
NIZA 012-3990676

 

15. HQ FAMA SELAYANG
EN AZIZI = 019 277 9500

 

16. SHELL SELECT,
SHELL KENCANA TRADING AND SERVICES, BESERAH, KUANTAN PHG

 

Sila hubungi no berikut jika perlu info lanjut: 0126273824 – En Adib Mohamed

 


MELAKA

Melaka Kelulut

AREA STOCKIST CONTACT


NEGERI SEMBILAN

negeri sembilan kelulut

AREA STOCKIST CONTACT
Telok Kemang

Pn Noorhasliza 0183189128
Seremban En Shahruddin +60105366137


JOHOR

Johor Kelulut

AREA STOCKIST CONTACT
Johor Bahru Dr. Fadhil Osman 0197726779
Tanjong Puteri Pn Norsehah 0129585831
Segamat Fatin Nabila Daud/En Yusri 0137718078/0133647078
Stulang En Md Anas 0177195261
Gelang Patah Pn Fatimah Mohd Tahir 0127011909


KELANTAN

Kelantan Kelulut

AREA STOCKIST CONTACT
Kota Bharu Pn Rose Hayati 0129082694


TERENGGANU

Terengganu Kelulut

AREA STOCKIST CONTACT
Kemaman ☆ MASTER STOKIS TIMUR ☆ Pn Roslah / En Sabri 0139225008
Kemaman Pn Mariam 0199761808
Hulu Terengganu Ust Zulkifli 0199112572
Kuala Terengganu Wan Ramli Wan Ismail 0129002309
Dungun En Adnan 0139280677
Kijal Pn Rohana Hassan 0139226864
Paka Tn. Hj Azman Mat Hassan 0199830589


PAHANG

Pahang Kelulut

AREA STOCKIST CONTACT
Temerloh En Md Nor 0145207664
Maran Mohd Pirzan 0139421700
Bera Pn Kamariah Ngah 0139529540
Pekan En Ami Azman Abd Hamid 0139301234
Kuantan En Mohd Ikhmal Hisham Mohamad 0129879121


SABAH

Sabah Kelulut

AREA STOCKIST CONTACT
Papar ☆ MASTER STOKIS SABAH ☆ En Zawawi 0198008024
Papar (SMK Majakir) Pn Hajijah bt. Hassan 0168045632
Keningau En Rashid 0135236081
Silam (Lahad Datu, Kunak, Tungku) Pn Kamilah 0169847268
Lahad Datu En Rosbi Mohd Amin 0148671960


SARAWAK

Sarawak Kelulut

AREA STOCKIST CONTACT
Kuching ☆ MASTER STOKIS SARAWAK ☆ Kapten Nasir 0198891058


SINGAPORE

[table “Singapore” not found /]


BRUNEI

AREA STOCKIST CONTACT
Bandar Seri Begawan Dr. Harliza +6738632526
Labuan En Norman Mat Ali 0123873825

More News / Articles