Stokis


PERLIS

perlis

AREASTOCKISTCONTACT
Kangar / Arau Pn Shikin0195664124

KEDAH

kedah

AREASTOCKISTCONTACT
Jitra
☆ MASTER STOKIS UTARA ☆

En Zul / Pn Manja 0197865404
LangkawiPn Elina Din0194757212
Pokok SenaEn Zulhisham / Pn Zuliyana 0138862504 / 0198882519
Alor SetarPn Sabariah0129790114
Kuala KedahEn Saufi0175972796
JeraiPn Syahirah0134047156
Kulim Bandar BaharuEn Sham/Nurul0195715032
Kubang PasuEn Zawaher/Kak Na0103764009/0194753241
Padang Serai En Fakhri +60125938793
KuahPn Che Bunga +60194098674
JitraKak Na +60194753241
Bakar Bata Pn Tara +60195777297

PULAU PINANG

pulaupinang

AREASTOCKISTCONTACT
BaganEn Mah Chye Seng0124707606
Teluk Air Tawar En Ibrahim +60194573559
Seberang Jaya Pn Mariani +60174686161

PERAK

perak

AREASTOCKISTCONTACT
KamparPn Sakinah/En Kefli bin Hani0194729427/0175529427
Tanjung MalimDr. Hjh. Salomawati Hj. Ishak0135979350
TapahEn Najib01126532506
LumutMohd Nazrin0195774327

SELANGOR/WILAYAH PERSEKUTUAN

Selangor Kelulut

AREASTOCKISTCONTACT
Ampang ☆ MASTER STOKIS BARAT ☆En Rahim0122961113
Sg. Besi / Cheras / Serdang ☆ MASTER STOKIS
BARAT ☆
En Adib bin Mohamed0126273824 / 0192823824
Kuala selangor / Puncak alam / Ijok / JeramPn Rozita0132255203
GombakCik Noorhaslinda Abdul Hadi0175110784
SerdangNor Asyraf Mohd Jamal012-6243159
Hulu LangatEn Zainol0192335071
Subang Syarifah Irma0122966224
Shah AlamPn NorShahiran0194609860
KlangEn Muhammad Fauwaz Najmi 0124140314
Wangsa majuPn Normala0123142742
SetiawangsaCik Norhidayati0149582362
Bukit BintangEn Zulhilmi 0195258268
Bandar Tun RazakPn Murni 0122810318
Putrajaya En Wan Amirul Faiz Wan Muhammad0195134126
Hulu KelangEn Sharil +60123020570
Dusun Tua En Ashran Helmi +60193363808
Batu Tiga Pn Hamidah +60172591512
Ijok/Shah AlamPn Rabitah0123027025
Bandar Baru Bangi (C-11-G, Plaza Paragon Point)ehalal2u.com (NIgella Global Sdn Bhd), 0389260065
0126143080
AmpangEn Mohd Aufa Baharuddin012-3124670
Batu Caves / KL Sentral / Ampang PointPn Aja / En Hafidz0124085989 / 0125555371

PREMIS BAYU KELULUT DI KLANG VALLEY

Para Pelanggan Budiman, series of MALAYSIA’S NO. 1 SUPERFOOD – BAYU KELULUT/SERAPI BAYU products boleh didapati di 14 premis2 berikut di Klang Valley (keep checking as the list growing day by day):

 

1. THE MADULANCE HONEY , CAW BANDAR TUN RAZAK..CHERAS (0122810318 murni)

 

2. THE MADULANCE HONEY , CAW SG BESI( 019 282 3824 adib)

 

3. THE MADULANCE HONEY , CAW PADANG JAWA
(017 259 1512 hamidah)
(017 617 7803 amir)

 

4. PASAR TANI TAMAN TASEK PERMAISURI (Setiap Sabtu 0700-1230H)

 

5. PASARAYA AZ-ZAIN SEK 15 SHAH ALAM HQ
Tel : 03 552 0323
Tel : 013 365 3934 (Hidayah)

 

6. PASARAYA AZ-ZAIN USJ
Tel :03 8081 0173

 

7. PASARAYA AZ-ZAIN BANDAR PUTRA 2
Tel : 03 5156 1721

 

8. PASARAYA AZ-ZAIN ALAM BUDIMAN
Tel :03 7734 1244

 

9. PASARAYA AZ-ZAIN SEKSYEN 27 SHAH ALAM
Tel: 03 5103 1373

 

10. PASARAYA AZ-ZAIN SUBANG IMPIAN
Tel: 03 5523 0323

 

11. JAYA ISS – FARMASI
51D,tingkat bawah, podium zikay, jalan raja alang,50300 kg baru kl (Tel:03-26980650)

 

12. ehalal2u.com
(Nigella Global Sdn Bhd ) C-11-G, Plaza Paragon Point, Jalan Medan Pusat Bandar 5, Seksyen 9, Bandar Baru Bangi, Selangor 43650 Malaysia
(603) 8926-0065
(601) 2-614-3080 (Pn Nor Hamidah)
nigellaglobal@gmail.com

 

13. Quranic Food d/a Giant Prima Saujana Mall, Plot 8, Lot. A05, Jalan Prima Saujana 2/F, Taman Prima Saujana, Kajang, 43000, Selangor, 43000 Kajang, Malaysi

 

Tel : +6013-3880601

 

14. BIN HASSAN TAYYIBAH MART
@ Bandar Puteri Bangi
AKMAL 012-3850676
NIZA 012-3990676

 

15. HQ FAMA SELAYANG
EN AZIZI = 019 277 9500

 

16. SHELL SELECT,
SHELL KENCANA TRADING AND SERVICES, BESERAH, KUANTAN PHG

 

Sila hubungi no berikut jika perlu info lanjut: 0126273824 – En Adib Mohamed

 


MELAKA

Melaka Kelulut

AREASTOCKISTCONTACT

NEGERI SEMBILAN

negeri sembilan kelulut

AREASTOCKISTCONTACT
Telok Kemang

Pn Noorhasliza 0183189128
SerembanEn Shahruddin +60105366137

JOHOR

Johor Kelulut

AREASTOCKISTCONTACT
Johor BahruDr. Fadhil Osman0197726779
Tanjong PuteriPn Norsehah0129585831
SegamatFatin Nabila Daud/En Yusri0137718078/0133647078
StulangEn Md Anas0177195261
Gelang PatahPn Fatimah Mohd Tahir0127011909

KELANTAN

Kelantan Kelulut

AREASTOCKISTCONTACT
Kota BharuPn Rose Hayati0129082694

TERENGGANU

Terengganu Kelulut

AREASTOCKISTCONTACT
Kemaman ☆ MASTER STOKIS TIMUR ☆ Pn Roslah / En Sabri 0139225008
KemamanPn Mariam0199761808
Hulu TerengganuUst Zulkifli0199112572
Kuala TerengganuWan Ramli Wan Ismail0129002309
DungunEn Adnan0139280677
KijalPn Rohana Hassan 0139226864
PakaTn. Hj Azman Mat Hassan0199830589

PAHANG

Pahang Kelulut

AREASTOCKISTCONTACT
TemerlohEn Md Nor0145207664
MaranMohd Pirzan0139421700
BeraPn Kamariah Ngah0139529540
PekanEn Ami Azman Abd Hamid0139301234
KuantanEn Mohd Ikhmal Hisham Mohamad0129879121

SABAH

Sabah Kelulut

AREASTOCKISTCONTACT
Papar ☆ MASTER STOKIS SABAH ☆ En Zawawi 0198008024
Papar (SMK Majakir)Pn Hajijah bt. Hassan0168045632
KeningauEn Rashid0135236081
Silam (Lahad Datu, Kunak, Tungku)Pn Kamilah0169847268
Lahad DatuEn Rosbi Mohd Amin0148671960
Kota Kinabalu, Penampang dan BeaufortTuan Hj Shabudin Bin Mohd Dun0198226164
Kota Kinabalu dan
Penampang
Nor Azman bin
Che Mahmood
0163234350

SARAWAK

Sarawak Kelulut

AREASTOCKISTCONTACT
Kuching ☆ MASTER STOKIS SARAWAK ☆Kapten Nasir0198891058

SINGAPORE

[table “Singapore” not found /]

BRUNEI

AREASTOCKISTCONTACT
Bandar Seri BegawanDr. Harliza+6738632526
LabuanEn Norman Mat Ali0123873825